Partneři Mistrovství ČR v pole sport

 

Hlavní město Praha

Generální sponzor

Velice děkujeme hlavnímu městu Praha za finanční podporu v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze na rok 2018.

 

Gympole

Zlatý sponzor, sponzor soutěžních tyčí

Gympole je českou společností v oblasti pole sport, která na trh přináší jedinečnou inovaci. Přepnutí tyče ze spinového do statického režimu s unikátním oneclick systémem od Gympole zabere jen několik málo vteřin. A to vše bez jakéhokoliv nářadí, vše, co potřebujete, jsou jen Vaše ruce! Gympole nabízí tyče Studio GP ukotvené ke stropu a podlaze a rozpínací Home GP+. Obě varianty jsou připravované na míru a to ve výběru z 3 hypoalergenních materiálů – nerezové oceli, barvy, mosazi. Gympole také nabízí all inclusive služby pro soutěže – mosazné tyče určené pro soutěže, ukotvení a podlahové řešení.

 

logo_black

Itemy.cz

Bronzový sponzor

Hledáte místo, kde nakoupíte itemy z vašich oblíbených her? Místo pro malé i velké, to je e-shop Itemy.cz. Sortiment Itemy.cz obsahuje originální licencované produkty, které znáte ze světově proslulých počítačových, nebo konzolových her. Figurky, batohy a další doplňky inspirované hrami jako například Minecraft, Pokémon, Zaklínač a další.

 

logo_black

Dragonfly

Bronzový sponzor

Premium quality clothing for sweaty workout.

 

MČ Praha 13

Velice děkujeme Městské části Praha 13 za dotační podporu v roce 2018.

 

 

SHAKE-IT

SHAKE-IT je ideální nutričně vyvážené jídlo ve formě nápoje, které zasytí opravdu na dlouho. Je gluten free, vegan, neobsahuje žádná barviva, aromata ani konzervanty. Všechny naše produkty mají vysoký obsah vlákniny i bílkovin a zároveň nízký glykemický index. Každý si svojí porci může namíchat dle své chuti (s mlékem, rostlinným mlékem nebo vodou). Veškerou chuť dodávají 100 % přírodní a vysoce kvalitní suroviny jako bezlepkový oves, mrazem sušené ovoce, nepražené kakao nebo chia semínka. SHAKE-IT se hodí na snídani, svačinu a díky svému vyváženému složení se velmi hodí jako doplněk stravy před nebo po sportu.

 

 

MyGrip

MyGrip je první grip na křemičité bázi pro pole dance a další sporty vyrobený v České republice. Zamezuje klouzání rukou, obsahuje přírodní taniny, panthenol a má příjemnou vůni.

 

 

Studio Allure

V tomto tanečním a akrobatickém studiu se budete cítit jako doma! Díky krásným prostorům, zkušeným lektorkám a příjemné rodinné atmosféře se Studio Allure brzy stane vaším oblíbeným místem. Zakládáji si na profesionalitě a individuálním přístupu (ke všem kurzistkám i kurzistům). Studio bylo otevřeno již v roce 2011 jako jedno z vůbec prvních pole dance škol v Praze. Vyučuji v češtině, ruštině či angličtině.

 

Instruktor pole dance

Vzdělávejte se s lidmi, kteří se na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy zasadili o prosazení nové odbornosti: Instruktor Pole Dance. Jedná se o historicky první akreditovaný pole dance vzdělávací program nejen v ČR, ale pravděpodobně i ve světě.

 

 

NEA Beauté

Ryze česká společnost NEA Beauté otevřela v lednu 2018 svůj první Kosmetický salon NEA v Obchodním centru VIVO Hostivař. Salon NEA nabízí komplexní kosmetickou péči v příjemném prostředí s moderním vybavením, zejména se specializuje na kosmetické ošetření pleti, manikúru (včetně nehtové modeláže), pedikúru, prodlužování řas a depilaci.

 

 

Středočeská cestovní agentura

Středočeská cestovní agentura zastupuje více jak 270 cestovních kanceláří českých i zahraničních. Pro své klienty vybírají prověřené cestovní kanceláře pojištěné proti úpadku. Proč vybírat dovolenou právě přes Středočeskou cestovní agenturu? ✔️ Široká nabídka zájezdů na jednom místě ✔️ Osobní přístup ke každému klientovi – zájezdy „na míru“ ✔️ Garance stejné cenové podmínky jako u partnerských CK

 

 

Thalac

Thalac přináší to nejlepší z moře pro salony i domácí péči: ✔️ Profesionální francouzská kosmetika na bázi mořských řas zvládne vše, co si jen umíte představit a po čem v péči o pleť toužíte. ✔️ Originální receptury ukryté v lehkých a svěže provoněných texturách přípravků si poradí s vyhlazením vrásek, povadlou pokožkou i tvarováním těla. ✔️ Díky vysokému podílu aktivních složek se výsledky dostaví už po prvním použití. ✔️ Výrobky jsou dostání především v kosmetických salonech, kde Vám ochotně poradí s výběrem. Více informací najdete na

 

 

Studio Lady B

Studio lady B, je studio zaměřené na výuku různě obtížných prvků na tyči od počátečních kroků k těžším kombinacim. Studio nabízí velký zrcadlový sál, krásný prostor se stropem vysokým 3,58 m a profesionální tyče od Profipole a X-pole.

 

Lokalizační záchranná služba ČR

Zdravotnický dozor a asistenci provádí zdravotnické zařízení GERIATRICUS z.s. a SPOLEK PRVNÍ POMOCI. Vedle kvalifikované zdravotnické asistence na veřejných i privátních akcích, zajišťují v rámci spolupráce oba spolky provoz Lokalizační záchranné služby ČR, která zajišťuje jak monitoring osob v ohrožení zdraví a/nebo života, tak jejich případnou lokalizaci v terénu. Díky této službě se Vám nemůže stát, že Vás bude v případě Vaší nouze IZS dlouze dohledávat. Další činností obou sdružení je pak vzdělávání v první pomoci se zaměřením na žáky autoškol a řidiče, kteří se účastní zážitkového kurzu První pomoci pro řidiče, aby byly připraveni prakticky a tím ztratili případný ostych před poskytnutím PP. Lokalizační záchranná služba ČR je oficiálním partnerem projektu Ministerstva vnitra ČR - Pomozte mě najít včas - Národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech.

 

Portál kudyznudy.cz

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.