Partneři Mistrovství ČR v pole sport

 

Hlavní město Praha

Generální sponzor

Velice děkujeme hlavnímu městu Praha za dotační podporu v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze na rok 2017.

 

Gympole

Zlatý sponzor, sponzor soutěžních tyčí

Gympole je novou společností v oblasti pole sport, která na trh přináší jedinečnou inovaci. Přepnutí tyče ze spinového do statického režimu s unikátním oneclick systémem od Gympole zabere jen několik málo vteřin. A to vše bez jakéhokoliv nářadí, vše, co potřebujete, jsou jen Vaše ruce! Gympole nabízí tyče Studio GP ukotvené ke stropu a podlaze a rozpínací Home GP+. Obě varianty jsou připravované na míru a to ve výběru z 3 hypoalergenních materiálů – nerezové oceli, barvy, mosazi. Gympole také nabízí all inclusive služby pro soutěže – mosazné tyče určené pro soutěže, ukotvení a podlahové řešení.

 

logo_black

Dragonfly

Bronzový sponzor

Premium quality clothing for sweaty workout.

 

Polestore

Tento on-line shop nabízí sortiment vysoce kvalitních produktů z oblasti sportu, tance a životního stylu. V Polestore obchodě najdete vše co potřebujete pro Váš perfektní výkon na tyči, od krásného sportovního oblečení, gripů, tyčí až po mnoho dalších zajímavých doplňků, všech značek zaměřujících se na tento námi tak oblíbený sport.

 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO - to je místo, kde žije krása. Poskytujeme profesionální služby v oboru líčení, účesů, tvarování obočí, prodlužování řas, manikúru a pedikúru, modeláž nehtů. 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO – to je škola make-upu, účesů a obočí, kde kdokoliv se může naučit zdůrazňovat skutečnou krásu a dělat svět krásnější. 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO – to je oficiální regionální distributor profesionální dekorativní kosmetiky Make-up Atelier Paris v Praze od roku 2015. 

Týmu LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO bude potěšením vidět Vás mezi svými studenty a klienty – přijďte a pociťte naši přátelskou a příjemnou atmosféru. Garantujeme, že se Vám u nás bude líbit.

 

Slam.CZ

Reklamní agentura, která již svým názvem vyjadřuje energii a údernost, se kterou realizuje projekty svých klientů, ať už se jedná o grafický design, vlastní reklamní výrobu, produkční tisk nebo tvorbu online aplikací. Společnost poskytuje fullservisní služby pro jednotlivce, firmy a velké společnosti v České republice i v zahraničí. Dobrých výsledků dosahujeme tvrdou prací, precizností, individuálním a empatickým přístupem k zákazníkům. Díky nám bude Vaše podnikání lépe vidět.

 

Slam.CZ - web, reklama, tisk

Snug Pole

Nechcete splynout s davem, ale chcete se lišit a vyjádřit svoji osobnost tím, co nosíte? Snug Pole je přesně pro Vás! Nová česká značka oblečení na pole dance, jejíž výjimečnost spočívá v tom, že je všechno oblečení 100% vyráběno s láskou výhradně v České republice. Kolekce Snug Pole byla vytvořena lektorkou a milovnicí pole dance, a tak po náročném testování splňuje všechny standardy, které od extra pohodlného a kvalitního oblečení očekáváte. Barevné kombinace vždy zlepší náladu nejen Vám, ale také lidem ve Vašem okolí. Buďte samy sebou a vyčnívejte z davu osobitým stylem a neokoukanými střihy oblečení. Buďte součástí Snug Pole!

 

Lukáš Řádek

Jsem Luky. Jsem fotograf. Fotografování je mým koníčkem, zábavou i prací a ze všeho nejraději se zabývám focením lidských příběhů. Od láskyplných svatebních momentů přes slzy štěstí i smutku na pole dancových soutěžích či osobní portréty až po cokoli vše ostatní, co život do příběhu vnese. A ačkoli tento text možná působí poněkud formálně, vězte, že přátelský a individuální přístup je mi vlastní, což si koneckonců můžete ověřit přímo na MČR. Budu se těšit :-)

 

Tancelář

Tancelář - olomoucké studio, kde úřaduje tanec. Od pole dance až po balet pro všechny věkové kategorie.

 

Taneční studio Pole Heaven

Pražské pole dance studio se dvěma pobočkami – na Praze 5 na Smíchově, vybavené 8 tyčemi Gympole o délce téměř 4,5 metru, a nově na Praze 4 nedaleko Budějovické, kde právě připravujeme krásné nové prostory pro naše kurzistky. I když se rozrůstáme, chceme si zachovat pohodovou rodinnou atmosféru, a proto cvičíme a tančíme pouze v malých skupinkách. Garance vlastní tyče je u nás samozřejmostí, stejně jako individuální přístup ke každé kurzistce, nebo také hlídání dětí během lekce zdarma. Lekce vede zkušený tým lektorek pod vedením mistryň světa v Pole Art 2017 Alexandry Kalousové a Terezy Kuchařové, které uvidíte také na Pole Sport a to jak v kategorii Doubles, tak v sólu v Elite.

 

Independance

Jsme Independance Studio a je naší vášní Vám dělat radost z každé hodiny strávené u nás. Nabízíme Vám mnoho pole dancových kurzů a lekcí různých úrovní, stejně tak u nás můžete vyzkoušet kurzy a lekce aerial hoop a v neposlední řadě také doplňkové aktivity na zvýšení flexibility na flexi class, efektivní spalování tuků na fat killer nebo se pouze zaměřit na tanec a propojování naučených prvků na pole choreo.

 

Lokalizační záchranná služba ČR

Zdravotnický dozor a asistenci provádí zdravotnické zařízení GERIATRICUS z.s. a SPOLEK PRVNÍ POMOCI. Vedle kvalifikované zdravotnické asistence na veřejných i privátních akcích, zajišťují v rámci spolupráce oba spolky provoz Lokalizační záchranné služby ČR, která zajišťuje jak monitoring osob v ohrožení zdraví a/nebo života, tak jejich případnou lokalizaci v terénu. Díky této službě se Vám nemůže stát, že Vás bude v případě Vaší nouze IZS dlouze dohledávat. Další činností obou sdružení je pak vzdělávání v první pomoci se zaměřením na žáky autoškol a řidiče, kteří se účastní zážitkového kurzu První pomoci pro řidiče, aby byly připraveni prakticky a tím ztratili případný ostych před poskytnutím PP. Lokalizační záchranná služba ČR je oficiálním partnerem projektu Ministerstva vnitra ČR - Pomozte mě najít včas - Národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech.