Partneři Mistrovství ČR v pole sport

 

Hlavní město Praha

Generální sponzor

Velice děkujeme hlavnímu městu Praha za dotační podporu v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze na rok 2017.

 

Taneční studio Pole Heaven

Spolupořadatel Mistrovství

Pražské pole dance studio se dvěma pobočkami – na Praze 5 na Smíchově, vybavené 8 tyčemi Gympole o délce téměř 4,5 metru, a nově na Praze 4 nedaleko Budějovické, kde právě připravujeme krásné nové prostory pro naše kurzistky. I když se rozrůstáme, chceme si zachovat pohodovou rodinnou atmosféru, a proto cvičíme a tančíme pouze v malých skupinkách. Garance vlastní tyče je u nás samozřejmostí, stejně jako individuální přístup ke každé kurzistce, nebo také hlídání dětí během lekce zdarma. Lekce vede zkušený tým lektorek pod vedením mistryň světa v pole art 2017 Alexandry Kalousové a Terezy Kuchařové.

 

 

Gympole

Zlatý sponzor, sponzor soutěžních tyčí

Gympole je českou společností v oblasti pole sport, která na trh přináší jedinečnou inovaci. Přepnutí tyče ze spinového do statického režimu s unikátním oneclick systémem od Gympole zabere jen několik málo vteřin. A to vše bez jakéhokoliv nářadí, vše, co potřebujete, jsou jen Vaše ruce! Gympole nabízí tyče Studio GP ukotvené ke stropu a podlaze a rozpínací Home GP+. Obě varianty jsou připravované na míru a to ve výběru z 3 hypoalergenních materiálů – nerezové oceli, barvy, mosazi. Gympole také nabízí all inclusive služby pro soutěže – mosazné tyče určené pro soutěže, ukotvení a podlahové řešení.

 

logo_black

Itemy.cz

Bronzový sponzor

Hledáte místo, kde nakoupíte itemy z vašich oblíbených her? Místo pro malé i velké, to je e-shop Itemy.cz. Sortiment Itemy.cz obsahuje originální licencované produkty, které znáte ze světově proslulých počítačových, nebo konzolových her. Figurky, batohy a další doplňky inspirované hrami jako například Minecraft, Pokémon, Zaklínač a další.

 

logo_black

Dragonfly

Bronzový sponzor

Premium quality clothing for sweaty workout.

 

MČ Praha 13

Velice děkujeme Městské části Praha 13 za dotační podporu v roce 2018.

 

 

Studio Allure

V tomto tanečním a akrobatickém studiu se budete cítit jako doma! Díky krásným prostorům, zkušeným lektorkám a příjemné rodinné atmosféře se Studio Allure brzy stane vaším oblíbeným místem. Zakládáji si na profesionalitě a individuálním přístupu (ke všem kurzistkám i kurzistům). Studio bylo otevřeno již v roce 2011 jako jedno z vůbec prvních pole dance škol v Praze. Vyučuji v češtině, ruštině či angličtině.

 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO - to je místo, kde žije krása. Poskytujeme profesionální služby v oboru líčení, účesů, tvarování obočí, prodlužování řas, manikúru a pedikúru, modeláž nehtů. 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO – to je škola make-upu, účesů a obočí, kde kdokoliv se může naučit zdůrazňovat skutečnou krásu a dělat svět krásnější. 

LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO – to je oficiální regionální distributor profesionální dekorativní kosmetiky Make-up Atelier Paris v Praze od roku 2015. 

Týmu LIANA NARIMANOVA BEAUTY STUDIO bude potěšením vidět Vás mezi svými studenty a klienty – přijďte a pociťte naši přátelskou a příjemnou atmosféru. Garantujeme, že se Vám u nás bude líbit.

 

Studio Lady B

Studio lady B, je studio zaměřené na výuku různě obtížných prvků na tyči od počátečních kroků k těžším kombinacim. Studio nabízí velký zrcadlový sál, krásný prostor se stropem vysokým 3,58 m a profesionální tyče od Profipole a X-pole.

 

Lokalizační záchranná služba ČR

Zdravotnický dozor a asistenci provádí zdravotnické zařízení GERIATRICUS z.s. a SPOLEK PRVNÍ POMOCI. Vedle kvalifikované zdravotnické asistence na veřejných i privátních akcích, zajišťují v rámci spolupráce oba spolky provoz Lokalizační záchranné služby ČR, která zajišťuje jak monitoring osob v ohrožení zdraví a/nebo života, tak jejich případnou lokalizaci v terénu. Díky této službě se Vám nemůže stát, že Vás bude v případě Vaší nouze IZS dlouze dohledávat. Další činností obou sdružení je pak vzdělávání v první pomoci se zaměřením na žáky autoškol a řidiče, kteří se účastní zážitkového kurzu První pomoci pro řidiče, aby byly připraveni prakticky a tím ztratili případný ostych před poskytnutím PP. Lokalizační záchranná služba ČR je oficiálním partnerem projektu Ministerstva vnitra ČR - Pomozte mě najít včas - Národní koordinační mechanismus pátrání po pohřešovaných dětech.