Program finále Mistrovství ČR v pole sport 2018

26.5.2018

11:00 Oficiální zahájení finále kategorie Dvojice-Junioři, Dětí, Junioři A
11:20 Dvojice - Junioři 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:26 Dvojice - Junioři 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:32 Dvojice - Junioři 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:38 Děti 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:44 Děti 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:50 Děti 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:56 Děti 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:02 Děti 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:08 Děti 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:14 Děti 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:20 Děti 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:26 Junioři A 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:32 Junioři A 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:38 Junioři A 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:44 Junioři A 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:50 Junioři A 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:56 Junioři A 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:02 Junioři A 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:08 Junioři A 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:14 Junioři A 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:20 Junioři A 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
13:25 PAUZA 25 MIN
   
13:50 Finále kategorie Junioři A (II. část)
14:00 Junioři A 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:06 Junioři A 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:12 Junioři A 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:18 Junioři A 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:24 Junioři A 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:30 Junioři A 16 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:36 Junioři A 17 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:42 Junioři A 18 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:48 Junioři A 19 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:54 Junioři A 20 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:00 Junioři A 21 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:06 Junioři A 22 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:12 Junioři A 23 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:18 Junioři A 24 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:24 Junioři A 25 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:30 Junioři A 26 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:36 Junioři A 27 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
15:42 Junioři A 28 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
16:00 Vyhlášení vítězů finále kategorie Dvojice - Junioři, Děti, Junioři A
   
16:30 PAUZA 60 MIN
   
17:30 Oficiální zahájení finále kategorie Junioři B, Dvojice
17:45 Junioři B 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:51 Junioři B 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:57 Junioři B 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:03 Junioři B 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:09 Junioři B 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:15 Junioři B 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:21 Junioři B 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:27 Junioři B 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:33 Junioři B 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:39 Junioři B 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:45 Junioři B 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:51 Junioři B 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:57 Junioři B 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:03 Junioři B 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:09 Junioři B 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:15 Junioři B 16 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:21 Junioři B 17 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:27 Junioři B 18 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:33 Junioři B 19 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:39 Junioři B 20 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:45 Junioři B 21 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
19:50 PAUZA 20 MIN
   
20:10 Finále kategorie Dvojice
20:20 Dvojice 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:27 Dvojice 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:34 Dvojice 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:41 Dvojice 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:48 Dvojice 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:55 Dvojice 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
21:02 Dvojice 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
21:09 Dvojice 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
21:16 Dvojice 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
       
21:30 Vyhlášení vítězů finále kategorie Junioři B, Dvojice
22:00 Konec prvního finálového dne

 

27.5.2018

10:00 Oficiální zahájení finále kategorie Ženy amatéři, Ženy profesionálové a Muži
10:20 Ženy amatéři 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:26 Ženy amatéři 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:32 Ženy amatéři 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:38 Ženy amatéři 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:44 Ženy amatéři 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:50 Ženy amatéři 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
10:56 Ženy amatéři 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:02 Ženy amatéři 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:08 Ženy amatéři 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:14 Ženy amatéři 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:20 Ženy amatéři 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:26 Ženy amatéři 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:32 Ženy amatéři 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:38 Ženy amatéři 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:44 Ženy amatéři 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:50 Ženy profesionálové 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
11:56 Ženy profesionálové 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:02 Ženy profesionálové 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:08 Ženy profesionálové 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:14 Ženy profesionálové 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
12:20 Ženy profesionálové 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
12:25 PAUZA 25 MIN
   
12:50 Finále kategorie Ženy profesionálové (II. část) a Muži
13:00 Ženy profesionálové 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:06 Ženy profesionálové 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:12 Ženy profesionálové 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:18 Ženy profesionálové 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:24 Ženy profesionálové 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:30 Ženy profesionálové 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:36 Ženy profesionálové 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:42 Ženy profesionálové 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:48 Ženy profesionálové 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
13:54 Muži 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:00 Muži 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:06 Muži 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:12 Muži 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:18 Muži 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:24 Muži 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
14:30 Muži 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
15:00 Vyhlášení vítězů finále kategorie Ženy amatéři, Ženy profesionálové a Muži
   
15:30 PAUZA 60 MIN
   
16:30 Oficiální zahájení finále kategorie Parapole, Masters 40+ a 50+, Ženy elite
16:45 Parapole 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
16:53 Parapole 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:01 Masters 40+ 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:08 Masters 40+ 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:15 Masters 40+ 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:22 Masters 40+ 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:29 Masters 40+ 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:36 Masters 40+ 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:43 Masters 40+ 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:50 Masters 40+ 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
17:57 Masters 40+ 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:04 Masters 40+ 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:11 Masters 40+ 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:18 Masters 40+ 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:25 Masters 40+ 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:32 Masters 40+ 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:39 Masters 40+ 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:46 Masters 40+ 16 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
18:53 Masters 50+ 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:00 Masters 50+ 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
   
19:05 PAUZA 20 MIN
   
19:25 Finále kategorie Ženy elite
19:30 Ženy elite 1 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:37 Ženy elite 2 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:44 Ženy elite 3 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:51 Ženy elite 4 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
19:58 Ženy elite 5 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:05 Ženy elite 6 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:12 Ženy elite 7 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:19 Ženy elite 8 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:26 Ženy elite 9 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:33 Ženy elite 10 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:40 Ženy elite 11 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:47 Ženy elite 12 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
20:54 Ženy elite 13 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
21:01 Ženy elite 14 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
21:08 Ženy elite 15 Startovní pořadí v soutěži bude určeno losem
       
21:30 Vyhlášení vítězů finále kategorie Parapole, Masters 40+ a 50+, Ženy elite
22:00 Konec druhého finálového dne