Program finále Mistrovství ČR v pole sport 2017

17.6.2017

11:00 Oficiální zahájení finále kategorie Děti a Junioři
11:10 Děti 1 Veronika Tomanová
11:15 Děti 2 Monika Karlová
11:21 Děti 3 Kateřina Kučerová
11:26 Děti 4 Monika Kopřivová
11:32 Děti 5 Anna Křížová
11:37 Děti 6 Natálie Netopilová
11:43 Junioři A 1 Lenka Kozáková
11:48 Junioři A 2 Elizaveta Shevtsova
11:54 Junioři A 3 Veronika Schwarzová
11:59 Junioři A 4 Barbora Růžičková
12:05 Junioři A 5 Markéta Mahrová
12:10 Junioři A 6 Terezie Drábíková
12:16 Junioři A 7 Dominika Kuráková
12:21 Junioři A 8 Vanesa Víšková
12:27 Junioři A 9 Lucie Kozáková
12:32 Junioři B 1 Nikol Kalabzová
12:38 Junioři B 2 Tereza Kupková
12:43 Junioři B 3 Vendula Amálie Piskořová
12:49 Junioři B 4 Petra Černá
12:54 Junioři B 5 Denisa Dvořáková
13:00 Junioři B 6 Lucie Čechalová
13:05 Junioři B 7 Eliška Malíková
   
13:15 Vyhlášení vítězů kategorie Děti a Junioři
13:30 PAUZA 20 MIN
   
13:50 Oficiální zahájení finále kategorie Parapole, Ženy amatéři a Ženy profesionálové
14:00 Parapole 1 Daniela Pecinová
14:06 Parapole 2 Soňa Bunová
14:12 Ženy amatéři 1 Jolana Klímková
14:18 Ženy amatéři 2 Helena Marková
14:24 Ženy amatéři 3 Barbora Vařejková
14:30 Ženy amatéři 4 Klára Kotlíková 
14:36 Ženy amatéři 5 Maria Kuzmina
14:42 Ženy amatéři 6 Aneta Čadová
14:48 Ženy amatéři 7 Veronika Vaněčková
14:54 Ženy amatéři 8 Eva Tokošová
15:00 Ženy amatéři 9 Aneta Chalupová
15:06 Ženy amatéři 10 Polina Sirotina
15:12 Ženy amatéři 11 Kateřina Caklová
15:18 Ženy profesionálové 1 Pavlína Ottová
15:24 Ženy profesionálové 2 Tereza Teislerová
15:30 Ženy profesionálové 3 Michaela Páťalová
15:36 Ženy profesionálové 4 Denisa Chlustinová
15:42 Ženy profesionálové 5 Barbora Szabová
15:48 Ženy profesionálové 6 Barbora Orságová
15:54 Ženy profesionálové 7 Anna Skřičková
16:00 Ženy profesionálové 8 Helena Hyllova
16:06 Ženy profesionálové 9 Lucia Blahútová
16:12 Ženy profesionálové 10 Veronika Říčková
   
16:20 Vyhlášení vítězů kategorie Parapole, Ženy amatéři a Ženy profesionálové
16:40 PAUZA 80 MIN
   
18:00 Oficiální zahájení finále kategorie Dvojice, Masters a Muži
18:10 Dvojice 1 Pavel Kolář a Lenka Hůlková
18:16 Dvojice 2 Veronika Šutová a David Král
18:22 Dvojice 3 Táňa Vovsová a Tereza Zámostná
18:28 Dvojice 4 Tereza Kuchařová a Alexandra Kalousová
18:34 Dvojice 5 Eliška Justová a Jana Kotasová
18:40 Masters 40+ 1 Ivana Ferdinandová
18:46 Masters 40+ 2 Daniela Kozáková
18:52 Masters 40+ 3 Ladislava Mašatová
18:58 Masters 40+ 4 Eva Rajlichová
19:04 Masters 40+ 5 Lucie Garbieńová
19:10 Muži 1 Jonáš Priškin
19:16 Muži 2 Radek Baxant
19:22 Muži 3 Jaroslav Antoš
19:28 Muži 4 Pavel Kolář
19:34 Muži 5 Antonín Kočnar
   
19:40 PAUZA 15 MIN
   
19:55 Oficiální zahájení finále kategorie Ženy elite
20:00 Ženy elite 1 Lenka Hůlková
20:06 Ženy elite 2 Alexandra Kalousová
20:12 Ženy elite 3 Anastasia Akentyeva
20:18 Ženy elite 4 Tamara Šumberová
20:24 Ženy elite 5 Martina Brichcínová
20:30 Ženy elite 6 Tereza Kuchařová
20:36 Ženy elite 7 Romana Zahálková
20:42 Ženy elite 8 Iveta Kotlabová
20:48 Ženy elite 9 Jana Bednářová
20:54 Ženy elite 10 Táňa Vovsová
       
21:00 Vyhlášení ceny za Nejlepší lektorku a studio roku 2017
21:10 Vyhlášení vítězů kategorie Dvojice, Masters, Muži a Ženy elite
21:30 Konec finálového dne