O Mistrovství

Co nás čeká v roce 2017? V první řadě budeme pokračovat v podpoře a rozvoji pole dance a jeho krásy. Mistrovství od roku 2014 nese název Mistrovství České republiky v pole sport, který bude i nadále zachován. Patřičně přísná pravidla projdou řadou dalších změn. Cílem je především minimalizace subjektivního hodnocení poroty umožnění většího prostoru soutěžícím pro vlastní tvorbu a seberealizaci. Elitní kategorie se tentokrát budou připravovat podle pravidel mezinárodní federace International Pole Sports and Arts Federation. Věříme, že největší pole dance soutěž tak bude ještě více atraktivní, a to jak pro naše milé soutěžící, tak i pro jejich příbuzné, kamarády a fanoušky pole dance.

Pro ženy starší 18 let bude Mistrovství České republiky 2017 rozděleno na tři kategorie v závislosti na jejich úrovni a zkušenostech: Ženy amatéři, Ženy profesionálové a Ženy elite. Mistrovství bude opět otevřeno také kategoriím Muži, Dvojice, Děti a Junioři. A nebudou chybět ani kategorie Masters a Parapole. Z každé kategorie vzejdou tři vítězové reprezentující nejen sebe samé, ale i celou pole dance komunitu a úroveň tohoto sportovního tance na našem území.

Zúčastněte se i Vy Mistrovství České republiky v pole sport 2017, přijďte se podívat do divadla a podpořte své favority a celý pole dance!

Semifinále: 22. dubna, 23. dubna 2017

Finále: 17. června 2017

 

Vstupenky