O Mistrovství České republiky v pole sport 2018

Soutěž, stejně jako v předchozích letech, proběhne dvoukolově přímo před porotou. V semifinále se však v tomto ročníku utkají pouze soutěžící kategorií Ženy amatéři a Ženy profesionálové. Jejich semifinálové kolo se uskuteční v sobotu 24. března 2018 v novocirkusových prostorech KD Mlejn na Praze 5. Semifinále má volný program a řídí se pravidly CPASF.

Finále pro elitní kategorie a 15 nejlepších z každé kategorie ze semifinále proběhne o víkendu 26. - 27. května 2018 ve sportovním areálu Královka na Praze 7. Sportovní hala poskytne soutěžícím větší komfort – jsou zde prostorné šatny a velký prostor na rozcvičení před samotným vystoupením. Spojením soutěže se sportovní halou vám chceme zajistit obdobné podmínky srovnatelné se světovými soutěžemi.

Mistrovství České republiky bude opět probíhat pod záštitou mezinárodní federace Pole Sports & Art World Federation (POSA World Federation) a vítězové elitních kategorii se kvalifikuji na Mistrovství Evropy a světa.

Zúčastněte se i Vy Mistrovství České republiky v pole sport 2018, přijďte se podívat a podpořte své favority a celý pole dance!

 

Pravidla